eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200827 27.08.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Rørvik samfunnshus Grinna
20200922 22.09.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Kolvereid kulturhus Kolvereidvågen
20201015 15.10.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Rørvik samfunnshus Grinna
20201112 12.11.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Kolvereid kulturhus Kolvereidvågen
20201217 17.12.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Rørvik samfunnshus Grinna
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200618 18.06.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Rørvik samfunnshus Kantina
20200519 19.05.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Nærøysund kulturhus Kolvereidvågen
20200428 28.04.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Teams - Nettmøte Nettmøte
20200325 25.03.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Teams-møte
20200130 30.01.2020 Utvalg for næring og natur 09:00 Rørvik kirke Livssynsnøytralt rom
20200123 23.01.2020 Utvalg for næring og natur 08:30 Kolvereid kulturhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunnar Eirik Volden Gunnar Eirik Volden Senterpartiet (SP) Leder gunnareirik@hotmail.com 90823619 Ikke registrert
Tove Anita Torstad Tove Anita Torstad Arbeiderpartiet (AP) Nestleder tove.torstad@ntasa.no 99514563 Ikke registrert
Jan Erik Sørhaug Jan Erik Sørhaug Arbeiderpartiet (AP) Medlem janerik.sorhaug@gmail.com 90935629 Ikke registrert
Barbro Langøien Gravseth Barbro Langøien Gravseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem barbro.gravseth@naroysund.kommune.no 41469446 Ikke registrert
Petter Stevik Petter Stevik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem pstevik@val.vgs.no 90531271 Ikke registrert
Roy Angelo Roy Angelo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem roy@kystvinduer.no 46874666 Ikke registrert
May Iren Arnøy May Iren Arnøy Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem may-iren.arnoy@telenor.com 95029838 Ikke registrert
Knut Kjartan Tørum Knut Kjartan Tørum Uavhengig (UAH) Varamedlem kjato@trondelagfylke.no 48022369 Ikke registrert
Annfrid Hopshaug Annfrid Hopshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem annfridhopshaug@hotmail.com 90866624 Ikke registrert
Ellen Vibeke Hellesø Ellen Vibeke Hellesø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ellen.helleso@naroysund.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Odd Kristian Myhre Odd Kristian Myhre Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem havblomst@hotmail.no 90743336 Ikke registrert
Stein Halvard Bakken Stein Halvard Bakken Fremskrittspartiet (FRP) Medlem stein.bakken@naroysund.kommune.no 90108628
Morten Aleksander Haugerøy Morten Aleksander Haugerøy Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem haugeroy1987@hotmail.com 48112094 Ikke registrert
Anneli von Ibenfeldt Anneli von Ibenfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem b.s.a.i@online.no 91137186 Ikke registrert
Hedevika Ulsund Hedevika Ulsund Senterpartiet (SP) Medlem hedevikau@hotmail.com 97007638 Ikke registrert
Stian Aleksander Aakre Stian Aleksander Aakre Senterpartiet (SP) Varamedlem saa@sp.no 40611078 Ikke registrert
Hallvard Arne Laugen Hallvard Arne Laugen Senterpartiet (SP) Varamedlem anitalau@online.no 90531428 Ikke registrert
Sonja Anita Finseth Sonja Anita Finseth Senterpartiet (SP) Varamedlem khorsberg@gmail.com 41433824 Ikke registrert
Anne Laugen Anne Laugen Senterpartiet (SP) Varamedlem anne.laugen@naroysund.kommune.no 41411922 Ikke registrert
Dag Erik Thomassen Dag Erik Thomassen Høyre (H) Medlem dag-erik@fornoydefolk.no 48250869 Ikke registrert
Marit Dille Marit Dille Høyre (H) Varamedlem marit.dille@gmail.com 91178046 Ikke registrert
Mathias Brekk Mathias Brekk Høyre (H) Varamedlem mathias.brekk@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Siv Tove Arnøy Siv Tove Arnøy Høyre (H) Varamedlem siv.tove@mnh.no 91332855 Ikke registrert
Svein Kåre Johansen Svein Kåre Johansen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem sveinkjohansen@gmail.com 41420030 Ikke registrert
Yngve Rosenvinge Yngve Rosenvinge Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem yngve.rosenvinge@gmail.com 48063978 Ikke registrert
Marte Volden Marte Volden Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem marte.volden@naroysund.kommune.no 46905381 Ikke registrert
Guro Holm Skillingstad Guro Holm Skillingstad Venstre (V) Varamedlem guro.skil@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert