eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200825 25.08.2020 Formannskapet 08:30 Kolvereid kulturhus Kommunestyresalen
20200908 08.09.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik samfunnshus Grinna
20200925 25.09.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik Samfunnshus Kantina
20200929 29.09.2020 Formannskapet 08:30 Kolvereid kulturhus Kommunestyresalen
20201014 14.10.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik Samfunnshus Kantina
20201027 27.10.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik samfunnshus Grinna
20201124 24.11.2020 Formannskapet 08:30 Kolvereid kulturhus Kommunestyresalen
20201215 15.12.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik samfunnshus Grinna
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200710 10.07.2020 Formannskapet 09:00 Teams
20200623 23.06.2020 Formannskapet 09:00 Rørvik samfunnshus Kantina
20200609 09.06.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik Samfunnshus kantina
20200602 02.06.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik Samfunnshus kantina
20200519 19.05.2020 Formannskapet 12:00 Kantina, Rørvik Samfunnshus
20200430 30.04.2020 Formannskapet 08:30 Nettmøte, Teams
20200421 21.04.2020 Formannskapet 08:30 Nettmøte, Teams
20200408 08.04.2020 Formannskapet 15:00 Nettmøte, Teams Teams
20200331 31.03.2020 Formannskapet 12:00 Nettmøte Teams
20200326 26.03.2020 Formannskapet 11:00 Nettmøte Teams
20200319 19.03.2020 Formannskapet 13:00 Nettmøte, Teams
20200313 13.03.2020 Formannskapet 12:00 Nettmøte, Teams
20200303 03.03.2020 Formannskapet 08:30 Kulturhuset, Kolvereid Kolvereidvågen
20200206 06.02.2020 Formannskapet 08:30 Rørvik samfunnshus Grinna
20200121 21.01.2020 Formannskapet 08:30 Rådhuset Kolvereid Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Amund Hellesø Amund Hellesø Arbeiderpartiet (AP) Leder amund.helleso@naroysund.kommune.no 90973535 Ikke registrert
Terje Settenøy Terje Settenøy Fremskrittspartiet (FRP) Nestleder terjesett@gmail.com 95088491 Ikke registrert
Mildrid Finnehaug Mildrid Finnehaug Arbeiderpartiet (AP) Medlem mild-f@online.no 95150878 Ikke registrert
Ingunn Lysø Ingunn Lysø Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingunn.lyso@naroysund.kommune.no 95795489 Ikke registrert
Lars Fredrik Mørch Lars Fredrik Mørch Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lars.fredrik.morch@ntebb.no 99225633 Ikke registrert
Jan Erik Sørhaug Jan Erik Sørhaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem janerik.sorhaug@gmail.com 90935629 Ikke registrert
Tove Anita Torstad Tove Anita Torstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tove.torstad@ntasa.no 99514563 Ikke registrert
Dagfinn Eriksen Dagfinn Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem dagfinn.eriksen@elcom-as.no 95108071 Ikke registrert
Barbro Langøien Gravseth Barbro Langøien Gravseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem barbro.gravseth@naroysund.kommune.no 41469446 Ikke registrert
Stein Halvard Bakken Stein Halvard Bakken Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem stein.bakken@naroysund.kommune.no 90108628
Thor Bugge Lanesskog Thor Bugge Lanesskog Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem thor.thornews@gmail.com 93662404 Ikke registrert
May Linn Waagø May Linn Waagø Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem may.linn.waag@gmail.com 41604995 Ikke registrert
Morten Aleksander Haugerøy Morten Aleksander Haugerøy Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem haugeroy1987@hotmail.com 48112094 Ikke registrert
Espen Lauritzen Espen Lauritzen Senterpartiet (SP) Medlem espenlauritzen@ntebb.no 95023408 Ikke registrert
Anette Laugen Anette Laugen Senterpartiet (SP) Medlem anette.laugen@naroysund.kommune.no 41543647 Ikke registrert
Stian Aleksander Aakre Stian Aleksander Aakre Senterpartiet (SP) Varamedlem saa@sp.no 40611078 Ikke registrert
Gunnar Eirik Volden Gunnar Eirik Volden Senterpartiet (SP) Varamedlem gunnareirik@hotmail.com 90823619 Ikke registrert
Anita Marø Anita Marø Senterpartiet (SP) Varamedlem anita-ma@online.no 92226953 Ikke registrert
Hedevika Ulsund Hedevika Ulsund Senterpartiet (SP) Varamedlem hedevikau@hotmail.com 97007638 Ikke registrert
Marit Dille Marit Dille Høyre (H) Medlem marit.dille@gmail.com 91178046 Ikke registrert
Håkon Holand Håkon Holand Høyre (H) Varamedlem hakonholand@gmail.com 91617807 Ikke registrert
Siv Tove Arnøy Siv Tove Arnøy Høyre (H) Varamedlem siv.tove@mnh.no 91332855 Ikke registrert
Tom Roger Moen Tom Roger Moen Høyre (H) Varamedlem tom@sentrumcampus.no 95037870 Ikke registrert
Tordis Fjær Solbakk Tordis Fjær Solbakk Venstre (V) Medlem tfsolbakk@gmail.com 99291169 Ikke registrert
Bjørn Ola Holm Bjørn Ola Holm Venstre (V) Varamedlem bjorn-ola.holm@telenor.com 90507900 Ikke registrert
Frode Setran Frode Setran Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem frode@setran.no 99165871 Ikke registrert
Svein Kåre Johansen Svein Kåre Johansen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem sveinkjohansen@gmail.com 41420030 Ikke registrert