eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200917 17.09.2020 Kommunestyret 09:00 Kolvereid kulturhus Kolvereidvågen
20201001 01.10.2020 Kommunestyret 09:00 Nærøysund kulturhus, Kolvereid Folla
20201105 05.11.2020 Kommunestyret 09:00 Rørvik samfunnshus Kantina
20201210 10.12.2020 Kommunestyret 09:00 Kolvereid kulturhus Kolvereidvågen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200611 11.06.2020 Kommunestyret 08:30 Nærøysund kulturhus, Kolvereid Folla
20200430 30.04.2020 Kommunestyret 12:15 Nettmøte, Teams
20200415 15.04.2020 Kommunestyret 09:00 Nettmøte, Teams Teams
20200303 03.03.2020 Kommunestyret 14:00 Kulturhuset, Kolvereid Kolvereidvågen
20200213 13.02.2020 Kommunestyret 09:00 Rørvik Samfunnshus Kantina
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Amund Hellesø Amund Hellesø Arbeiderpartiet (AP) Leder amund.helleso@naroysund.kommune.no 90973535 Ikke registrert
Terje Settenøy Terje Settenøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem terjesett@gmail.com 95088491 Ikke registrert
Mildrid Finnehaug Mildrid Finnehaug Arbeiderpartiet (AP) Medlem mild-f@online.no 95150878 Ikke registrert
Lars Fredrik Mørch Lars Fredrik Mørch Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.fredrik.morch@ntebb.no 99225633 Ikke registrert
Sture Karlsen Sture Karlsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem stureka@online.no 91103896 Ikke registrert
Ingunn Lysø Ingunn Lysø Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingunn.lyso@naroysund.kommune.no 95795489 Ikke registrert
Jan Erik Sørhaug Jan Erik Sørhaug Arbeiderpartiet (AP) Medlem janerik.sorhaug@gmail.com 90935629 Ikke registrert
Line Bakke Fjær Line Bakke Fjær Arbeiderpartiet (AP) Medlem linefje@trondelagfylke.no 41684916 Ikke registrert
Tove Anita Torstad Tove Anita Torstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem tove.torstad@ntasa.no 99514563 Ikke registrert
Siw Hanne Berg Siw Hanne Berg Arbeiderpartiet (AP) Medlem siw.berg@naroysund.kommune.no 97773815 Ikke registrert
Terje Sørvik Terje Sørvik Arbeiderpartiet (AP) Medlem terje.sorvik@trfk.no 90832687 Ikke registrert
Brit Karin Theimann Brit Karin Theimann Arbeiderpartiet (AP) Medlem bt673@kirken.no 41619247 Ikke registrert
Dagfinn Eriksen Dagfinn Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem dagfinn.eriksen@elcom-as.no 95108071 Ikke registrert
Roy Angelo Roy Angelo Arbeiderpartiet (AP) Medlem roy@kystvinduer.no 46874666 Ikke registrert
Barbro Langøien Gravseth Barbro Langøien Gravseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem barbro.gravseth@naroysund.kommune.no 41469446 Ikke registrert
Sindre Sørhaug Sindre Sørhaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sindresorhaug@hotmail.com 92438566 Ikke registrert
Einar Bjørnsønn Overrein Einar Bjørnsønn Overrein Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einaroverrein@gmail.com 90757424 Ikke registrert
Tor Finnanger Tor Finnanger Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tor.finnanger@ntebb.no 99592297 Ikke registrert
Jan Rune Sæbø Jan Rune Sæbø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jan.rune.saebo@avinor.no 90980892 Ikke registrert
Inger Wannebo Inger Wannebo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem inger.wannebo@naroysundkommune.no 47827170 Ikke registrert
Martine Torstad Arnø Martine Torstad Arnø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem martinearno@hotmail.no 95169874 Ikke registrert
May Iren Arnøy May Iren Arnøy Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem may-iren.arnoy@telenor.com 95029838 Ikke registrert
Reinert Eidshaug Reinert Eidshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem reinert@eidshaug.no 90517226 Ikke registrert
Thina Berg Tangen Thina Berg Tangen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem thina1999@hotmail.com 94790145 Ikke registrert
Odd Kristian Myhre Odd Kristian Myhre Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem havblomst@hotmail.no 90743336 Ikke registrert
Terje Fjær Terje Fjær Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem terje@fjaerelektro.no 48238924 Ikke registrert
Åge Harry Fosseng Åge Harry Fosseng Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem age.harry.fosseng@ntebb.no 97154282 Ikke registrert
Bjørg Storheil Bjørg Storheil Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bjorg.storheil@naroysund.kommune.no 47665785 Ikke registrert
Annfrid Hopshaug Annfrid Hopshaug Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem annfridhopshaug@hotmail.com 90866624 Ikke registrert
Øyvind Hanssen Øyvind Hanssen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem oyvind.hanssen@online.no 90190532 Ikke registrert
Jon Jarholm Jon Jarholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jon.jarholm@naroysund.kommune.no 41640943 Ikke registrert
Agnar Holandsjø Agnar Holandsjø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem agn-ol@online.no 92696090 Ikke registrert
Espen Lauritzen Espen Lauritzen Senterpartiet (SP) Medlem espenlauritzen@ntebb.no 95023408 Ikke registrert
Stian Aleksander Aakre Stian Aleksander Aakre Senterpartiet (SP) Medlem saa@sp.no 40611078 Ikke registrert
Anette Laugen Anette Laugen Senterpartiet (SP) Medlem anette.laugen@naroysund.kommune.no 41543647 Ikke registrert
Hedevika Ulsund Hedevika Ulsund Senterpartiet (SP) Medlem hedevikau@hotmail.com 97007638 Ikke registrert
Gunnar Eirik Volden Gunnar Eirik Volden Senterpartiet (SP) Medlem gunnareirik@hotmail.com 90823619 Ikke registrert
Anita Marø Anita Marø Senterpartiet (SP) Medlem anita-ma@online.no 92226953 Ikke registrert
Adrian Aspli Adrian Aspli Senterpartiet (SP) Medlem adrian97_@hotmail.com 99582150 Ikke registrert
Olav Leon Wendelbo Olav Leon Wendelbo Senterpartiet (SP) Medlem omwendelbo@gmail.com 91586122 Ikke registrert
Hallvard Arne Laugen Hallvard Arne Laugen Senterpartiet (SP) Medlem anitalau@online.no 90531428 Ikke registrert
Steinar Livik Steinar Livik Senterpartiet (SP) Varamedlem ste-liv@online.no 92064393 Ikke registrert
Anne Laugen Anne Laugen Senterpartiet (SP) Varamedlem anne.laugen@naroysund.kommune.no 41411922 Ikke registrert
Kolbjørn Horn Kolbjørn Horn Senterpartiet (SP) Varamedlem kolbjorn.horn@gmail.com 48249260 Ikke registrert
Steinar Flasnes Steinar Flasnes Senterpartiet (SP) Varamedlem steinar.flasnes@icloud.com 95138037 Ikke registrert
Kari Beate Toremo Finvik Kari Beate Toremo Finvik Senterpartiet (SP) Varamedlem kari.finvik@gmail.com 90152213 Ikke registrert
Marius Ivan Eiternes Marius Ivan Eiternes Senterpartiet (SP) Varamedlem mariuseiternes@hotmail.com 91598197 Ikke registrert
Tina Evelyn Buvarp Tina Evelyn Buvarp Senterpartiet (SP) Varamedlem tina.buvarp@icloud.com 96018704 Ikke registrert
Sonja Anita Finseth Sonja Anita Finseth Senterpartiet (SP) Varamedlem khorsberg@gmail.com 41433824 Ikke registrert
Bjørn Endre Buvarp Bjørn Endre Buvarp Senterpartiet (SP) Varamedlem b-endr-b@online.no 41420020 Ikke registrert
Lars Peder Brekk Lars Peder Brekk Senterpartiet (SP) Varamedlem lpbrekk@hotmail.com 90781051 Ikke registrert
Paul Magne Engesvik Paul Magne Engesvik Senterpartiet (SP) Varamedlem paul-magne.engesvik@naroysund.kommune.no 90140935 Ikke registrert
Aslaug Hestø Aslaug Hestø Senterpartiet (SP) Varamedlem johhesto@online.no 48249248 Ikke registrert
Marit Dille Marit Dille Høyre (H) Medlem marit.dille@gmail.com 91178046 Ikke registrert
Håkon Holand Håkon Holand Høyre (H) Medlem hakonholand@gmail.com 91617807 Ikke registrert
Siv Tove Arnøy Siv Tove Arnøy Høyre (H) Medlem siv.tove@mnh.no 91332855 Ikke registrert
Tom Roger Moen Tom Roger Moen Høyre (H) Medlem tom@sentrumcampus.no 95037870 Ikke registrert
Roald Dolmen Roald Dolmen Høyre (H) Medlem roald@mnh.no 91339254 Ikke registrert
Dag Erik Thomassen Dag Erik Thomassen Høyre (H) Varamedlem dag-erik@fornoydefolk.no 48250869 Ikke registrert
Olav Wahl Olav Wahl Høyre (H) Varamedlem olav-wa@online.no 99582131 Ikke registrert
Andreas Marø Andreas Marø Høyre (H) Varamedlem andreas.maro@industributikk.no 97566537 Ikke registrert
Thomas Granli Thomas Granli Høyre (H) Varamedlem thomas.granli@hotmail.com 90804500 Ikke registrert
Pål Sæther Eiden Pål Sæther Eiden Høyre (H) Varamedlem palei@trondelagfylke.no 90527323 Ikke registrert
Britt Tove Edvardsen Britt Tove Edvardsen Høyre (H) Varamedlem be254@kirken.no 47843230 Ikke registrert
Mathias Brekk Mathias Brekk Høyre (H) Varamedlem mathias.brekk@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Arne Kiil Arne Kiil Høyre (H) Varamedlem arne.kiil@ntasa.no 90973073 Ikke registrert
Stein Halvard Bakken Stein Halvard Bakken Fremskrittspartiet (FRP) Medlem stein.bakken@naroysund.kommune.no 90108628
May Linn Waagø May Linn Waagø Fremskrittspartiet (FRP) Medlem may.linn.waag@gmail.com 41604995 Ikke registrert
Morten Aleksander Haugerøy Morten Aleksander Haugerøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem haugeroy1987@hotmail.com 48112094 Ikke registrert
Andreas Lauritz Sørensen Andreas Lauritz Sørensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem als.drift.as@gmail.com 41439990 Ikke registrert
Vegard Johansen Vegard Johansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem vega_johansen@hotmail.com 47661448 Ikke registrert
Anneli von Ibenfeldt Anneli von Ibenfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem b.s.a.i@online.no 91137186 Ikke registrert
Truls Øren Truls Øren Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem truloere@online.no 41567841 Ikke registrert
John Tore Eliassen John Tore Eliassen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem john.thore.eliassen@naroysund.kommune.no 95023345 Ikke registrert
Joar Arne Hamland Joar Arne Hamland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem joarhamland51@gmail.com 95847671 Ikke registrert
Sivert Kristian Wicklund Sivert Kristian Wicklund Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem post@naroydykk.no 97177297 Ikke registrert
Bjørn Ola Holm Bjørn Ola Holm Venstre (V) Medlem bjorn-ola.holm@telenor.com 90507900 Ikke registrert
Tordis Fjær Solbakk Tordis Fjær Solbakk Venstre (V) Medlem tfsolbakk@gmail.com 99291169 Ikke registrert
Per Marius Reinem Moen Per Marius Reinem Moen Venstre (V) Varamedlem permarmo82@gmail.com 45881569 Ikke registrert
Elin Karin Kristiansen Elin Karin Kristiansen Venstre (V) Varamedlem elin.k.k@online.no 90973118 Ikke registrert
Guro Holm Skillingstad Guro Holm Skillingstad Venstre (V) Varamedlem guro.skil@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Eli Anne Krystad Eli Anne Krystad Venstre (V) Varamedlem krystad@@advnord.no 41433822 Ikke registrert
Sven Arild Strøm Sven Arild Strøm Venstre (V) Varamedlem sa.strom@online.no 90905361 Ikke registrert
Thor Bugge Lanesskog Thor Bugge Lanesskog Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem thor.thornews@gmail.com 93662404 Ikke registrert
Petter Stevik Petter Stevik Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem pstevik@val.vgs.no 90531271 Ikke registrert
Ann Elise Prestvik Ann Elise Prestvik Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem annpr@trondelagfylke.no 48028759 Ikke registrert
Kjartan Åsebø Kjartan Åsebø Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem kaasebo@val.vgs.no 97976075 Ikke registrert
Leif Martin Skagemo Leif Martin Skagemo Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem le-mar-s@online.no 95971590 Ikke registrert
Svein Kåre Johansen Svein Kåre Johansen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem sveinkjohansen@gmail.com 41420030 Ikke registrert
Yngve Rosenvinge Yngve Rosenvinge Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem yngve.rosenvinge@gmail.com 48063978 Ikke registrert
Snorre Tørriseng Snorre Tørriseng Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem torriseng@gmail.com 97976076 Ikke registrert
Ute Wengorz Ute Wengorz Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem utewe@trondelagfylke.no 74394429 Ikke registrert
Michael Heiner Bucksath Michael Heiner Bucksath Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem info@nubdalseng.net 46367233 Ikke registrert
Frode Setran Frode Setran Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem frode@setran.no 99165871 Ikke registrert
Merethe Lervåg Merethe Lervåg Uavhengig (UAH) Varamedlem merle@trondelagfylke.no 95185990 Ikke registrert
Eline Devik Eline Devik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem devik_eline@hormail.com 95417039 Ikke registrert
Marte Volden Marte Volden Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem marte.volden@naroysund.kommune.no 46905381 Ikke registrert
Knut Kjartan Tørum Knut Kjartan Tørum Uavhengig (UAH) Varamedlem kjato@trondelagfylke.no 48022369 Ikke registrert