eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200903 03.09.2020 Utvalg for folk 08:00 Rørvik samfunnshus Grinna
20201015 15.10.2020 Utvalg for folk 08:00 Kolvereid kulturhus Formannskapssalen
20201118 18.11.2020 Utvalg for folk 08:00 Rørvik samfunnshus Grinna
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200525 25.05.2020 Utvalg for folk 08:00 Nærøysund kulturhus Kolvereidvågen
20200427 27.04.2020 Utvalg for folk 12:00 Teams Nettmøte
20200130 30.01.2020 Utvalg for folk 08:00 Kolvereid kulturhus Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Mildrid Finnehaug Mildrid Finnehaug Arbeiderpartiet (AP) Leder mild-f@online.no 95150878 Ikke registrert
Tom Roger Moen Tom Roger Moen Høyre (H) Nestleder tom@sentrumcampus.no 95037870 Ikke registrert
Lars Fredrik Mørch Lars Fredrik Mørch Arbeiderpartiet (AP) Medlem lars.fredrik.morch@ntebb.no 99225633 Ikke registrert
Dagfinn Eriksen Dagfinn Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem dagfinn.eriksen@elcom-as.no 95108071 Ikke registrert
Siw Hanne Berg Siw Hanne Berg Arbeiderpartiet (AP) Medlem siw.berg@naroysund.kommune.no 97773815 Ikke registrert
Linn Chatrin Mykletun Linn Chatrin Mykletun Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem linn.mykletun@ntebb.no Ikke registrert Ikke registrert
Brit Karin Theimann Brit Karin Theimann Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bt673@kirken.no 41619247 Ikke registrert
Merethe Lervåg Merethe Lervåg Uavhengig (UAH) Varamedlem merle@trondelagfylke.no 95185990 Ikke registrert
Kjartan Åsebø Kjartan Åsebø Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem kaasebo@val.vgs.no 97976075 Ikke registrert
Einar Bjørnsønn Overrein Einar Bjørnsønn Overrein Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einaroverrein@gmail.com 90757424 Ikke registrert
Brian Pelle Brian Pelle Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem pellebrian@outlook.com Ikke registrert Ikke registrert
May Linn Waagø May Linn Waagø Fremskrittspartiet (FRP) Medlem may.linn.waag@gmail.com 41604995 Ikke registrert
Anneli von Ibenfeldt Anneli von Ibenfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem b.s.a.i@online.no 91137186 Ikke registrert
Vegard Johansen Vegard Johansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem vega_johansen@hotmail.com 47661448 Ikke registrert
Andreas Lauritz Sørensen Andreas Lauritz Sørensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem als.drift.as@gmail.com 41439990 Ikke registrert
Anita Marø Anita Marø Senterpartiet (SP) Medlem anita-ma@online.no 92226953 Ikke registrert
Adrian Aspli Adrian Aspli Senterpartiet (SP) Medlem adrian97_@hotmail.com 99582150 Ikke registrert
Tina Evelyn Buvarp Tina Evelyn Buvarp Senterpartiet (SP) Varamedlem tina.buvarp@icloud.com 96018704 Ikke registrert
Anette Laugen Anette Laugen Senterpartiet (SP) Varamedlem anette.laugen@naroysund.kommune.no 41543647 Ikke registrert
Steinar Flasnes Steinar Flasnes Senterpartiet (SP) Varamedlem steinar.flasnes@icloud.com 95138037 Ikke registrert
Paul Magne Engesvik Paul Magne Engesvik Senterpartiet (SP) Varamedlem paul-magne.engesvik@naroysund.kommune.no 90140935 Ikke registrert
Olav Wahl Olav Wahl Høyre (H) Varamedlem olav-wa@online.no 99582131 Ikke registrert
Brita Lauten Jakobsen Brita Lauten Jakobsen Høyre (H) Varamedlem brija@trondelagfylke.no Ikke registrert 74 17 93 64
Eline Devik Eline Devik Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem devik_eline@hormail.com 95417039 Ikke registrert
Marte Volden Marte Volden Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem marte.volden@naroysund.kommune.no 46905381 Ikke registrert
Snorre Tørriseng Snorre Tørriseng Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem torriseng@gmail.com 97976076 Ikke registrert
Elin Karin Kristiansen Elin Karin Kristiansen Venstre (V) Varamedlem elin.k.k@online.no 90973118 Ikke registrert